trenel

  Güzergah : Ayvalık Koyları ve Cunda

 Konaklama Süresi : Günübirlik

 Tur Süresi : 1 Gün

  Hareket Tarihi: Her gün

 Hareket Noktaları : Ayvalık

 Ulaşım Şekli : Tur Tekneleri

 Rehber : Var

Kişi Başı : 50,00 TL

 7-12 Yaş :

Подробнее на сайте: https://newsrecent.ruhttps://newsmoment.ruhttps://branchnews.ruhttps://newsinit.ru
https://newsnight.ru https://bordernews.ruhttps://rawnews.ruhttps://exactnews.ru https://sidenews.ru https://newsaim.ruhttps://calmnews.ruhttps://newsquick.ruhttps://news720.ru https://newsabc.ruhttps://targetnews.ru

TUR PROGRAMI

Edremit - Burhaniye Çıkışlı Günübirlik Ayvalık Tekne Turları

Zeytin ve çam ormanlarının denizle kucaklaştığı, açıkhava müzesini andıran mimari yapıları, iç içe geçmiş birbirinden güzel koyları ve çevresini sarmalayan adaları ile büyüleyici deniz altı dünyası sizleri bekliyor…

 Program

Ayvalık Turumuza Ayvalık merkez’de bulunan, teknemize binmek üzere toplanıyoruz. Türkiye’nin en zengin su altı flora ve faunasına sahip Ayvalık’ın berrak sularında çevresini sarmalayan irili ufaklı 24 adası eşliğinde tekne turumuza başlıyoruz. Üç farklı koyda yüzme molası verip serinliyoruz. Pırıl pırıl koylarda yüzüp serinledikten sonra balık, salata ve karpuzdan oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Tekneyle yaptığımız keyifli tur sonrasında Ege’nin şirin durağı, Cunda’ya varıyoruz.

Cunda adasında verilen serbest zamanda misafirlerimiz birbirinden güzel oymalarla süslenmiş balkon ayakları ve üzerindeki motiflerle geçmişin izlerini taşıyan tarihi evler arasında dolaşabilir, Rahmi Koç Vakfı tarafından dönem oyuncakları ve eşyalarının sergilendiği müzeye çevrilen Taksiyarhis Kilisesi’ni görebilirler. Kısa yürüyüşleri ardından da neoklasik mimari örneği, taş ustalığı görülmeye değer Taş Kahve’de sakızlı kahvelerini yudumlayıp karşısındaki Girit göçmeni Saki’nin yerinde dondurma eşliğinde lokma yiyebilirler.

Cunda’daki keyifli ziyaretimizin ardından rüzgara karşı duran yel değirmenlerini arkamızda bırakıp adayı Ayvalık’a bağlayan Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Günbatımı ile bir başka Pi Turizm turunda buluşabilmek dileğiyle ayrılıyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Öğle Yemeği (Sınırsız balık ve salata, karpuz)
  • Tekne Turu ve Rehberlik Hizmeti

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Öğle yemeğinde alınan içecekler

www.piturizm.com © 1986
Tüm hakları saklıdır.

pitur logo
Mahkeme Mah. Saİp hoca bulvarı no 57/a - Burhanİye
+90 0266 422 11 44  -  +90 0533 770 59 32
Designed & Developed with By AD Tasarım

whatsapp