trenel

Pi Turizm, 1986 yılından bu güne, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin bütün seyahat ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Vizyonumuz sadece bilet ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, aynı zamanda ulaşmak istediğiniz yerlere seyahatlerinizi planlarken en uygun fiyatları, en uygun aktarma seçeneklerini tarafınıza sunmaktır.

Yolcu taşımacığı haricinde, kargo taşımacılığı konusunda da 15 senelik tecrübemiz dahilinde, ticari mallarınızı sizin için güvenle taşıyoruz. Geniş ihtalat ve ihracat firmaları portföyünde barındıran Pi Turizm, özellikle Çin ve Amerika pazarındaki özel uçak anlaşmaları ile ister özel uçaklar ile isterseniz milli havayolları ile sizin için en ekonomik kargo taşımacılığını hedeflemektedir.

7/24 hizmetinizde olan Pi-tur Turizm, aynı zamanda destinasyon danışmanlığı, talebinize göre fuar organizasyonları, araç kiralama, otel rezervasyonları ve grup rezervasyonları ihtiyaçlarınızda da çözüm olanakları sunmaktadır. Seyahatlerinizle ilgili her konuda birlikte çalışabilmek dileğiyle...

1000 sola karakterler

www.piturizm.com © 1986
Tüm hakları saklıdır.

pitur logo
Mahkeme Mah. Saİp hoca bulvarı no 57/a - Burhanİye
+90 0266 422 11 44  -  +90 0533 770 59 32
Designed & Developed with By AD Tasarım

whatsapp