trenel

  Güzergah : Ayvalık - Midilli

 Konaklama Süresi : Günübirlik

 Tur Süresi : 1 Gün

  Hareket Tarihi: Her Çarşamba ve Cumartesi

 Hareket Noktaları : Akçay-Edremit-Burhaniye

 Ulaşım Şekli : Feribot

 Rehber : Var

Kişi Başı : 55 €

 7-12 Yaş :

Подробнее на сайте: https://sidenews.ruhttps://news720.ruhttps://newsabc.ruhttps://newsrecent.ru https://newsinit.ru https://bordernews.ru https://newsaim.ruGo to top of pagehttps://newsquick.ru https://rawnews.ruhttps://newsnight.ruhttps://exactnews.ru https://targetnews.ruhttps://calmnews.ruhttps://branchnews.ruhttps://newsmoment.ru

TUR PROGRAMI

AKÇAY - EDREMİT - BURHANİYE ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK MİDİLLİ ADASI TURU

Her Çarşamba ve Cumartesi Çıkışlı

GİDİŞ DÖNÜŞ FERİBOT İLETLERİ - TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ - PROGRAMDA YER ALAN TURLAR

Sabah saat 08:30 da Ayvalık Limanı önünde buluşma ve sabah 09:00’da Ayvalık’tan hareket. 10:30 Midilli’ye varış. Pasaport kontrollerimizden sonra Midilli Merkezinde bulunan Osmanlı dönemine ait Yeni Cami ve hemen karşısında bulunan Hamam ziyareti ,Çarşı içerisinde yürüyerek Agıa Terapıs Kilisesini ziyaret ediyoruz ve Kaloni üzerinden Petra ve Molivos’a hareket. Petra’da ki 114 basamaklı kilise ziyareti ve sonra Molivos’a haraket ediyoruz burada Karşımıza ilk göze çarpan muazam Molyvos Kalesi Turumuza Kaleden başlayarak Kentin dar sokaklarında 18 y.y ve Osmanlıdan kalma Cami, Çeşme ve Cumbalı evlerini görme imkanı bulabilirsiniz.  Arnavut kaldırımlarında yürüyüşün ardından alışveriş ve Ege manzaralı restoranlarda uzo keyfi eşliğinde Deniz Kenarında Öğlen Yemeği Molası 2 Saatlik Molamızdan sonra Mandamados köyüne doğru devam ediyoruz. Ortadoks alemi ve tüm inananlar için çok özel bir yeri olan Taksiarhis (Başmelek) Manastırını ziyaret ediyoruz. Buraya dua, dilek ve adaklarımızı sunarak ve daha iyi yarınlar dileyebilirsiniz. Ayrıca yerli ballı yoğurt, lokma ve Midilli kelle peynirini deneme fırsatı yakalayacaksınız. Dönüş yolunda Osmanlı Dönemi ve sonrasının en lüks oteli Sarlıca Palası görme imkanı, ardından saat 18.00 de Gümrüğe varış. Pasaport ve gümrük kontrolünden sonra FreeShop’ta Alışveriş ve 19:00 de Türkiye’ye hareket ediyoruz ve Turumuzu burada sonlandırıyoruz.

 

  Fiyata dahil Olan Hizmetler

  • Gidiş & Dönüş Feribot Bileti
  • Programda Yer Alan Turlar
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Seyahat sağlık sigortası 20 euro
  • Öğle Yemekleri
  • Tüm Yemeklerdeki İçecekler
  • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 euro)
  • Yurt Dışı Çıkış Harcı 15TL

NOT: Rehberimiz uygun gördüğünde programda değişiklik yapılabilir. Pasaportunda K.K.T.C Giriş-Çıkış damgası olan Türk Pasaportları Midilli Adasına giriş yapamamaktadır, sorumluluk yolcuya aittir.

 

www.piturizm.com © 1986
Tüm hakları saklıdır.

pitur logo
Mahkeme Mah. Saİp hoca bulvarı no 57/a - Burhanİye
+90 0266 422 11 44  -  +90 0533 770 59 32
Designed & Developed with By AD Tasarım

whatsapp